Uszczelnianie stawów – folie do stawów

Przydomowy staw czy oczko wodne to marzenie wielu inwestorów. Dzięki nowoczesnej hydroizolacyjnej folii do stawów produkcji Fol-System możliwe jest uszczelnianie tego typu zbiorników rekreacyjnych o różnych rozmiarach i kształcie. Nasz produkt spowoduje, że uszczelnicie Państwo swój staw szybko, skutecznie i na lata – niezależnie od sposobu jego wykorzystania oraz innych właściwości.

Folia do stawów – właściwości i wykorzystanie

Naturalne właściwości folii do stawów sprawiają, że jest ona przyjazna dla otoczenia – nie szkodzi rybom, roślinom ani żadnym innym elementom ekosystemu. Wysokiej jakości geomembrana do zbiorników jest gruba, a zarazem elastyczna, co gwarantuje idealne zabezpieczenie każdego stawu. Dodatkowo nasza hydroizolacyjna folia do stawów jest odporna na szkodliwe działanie pogody, uszkodzenia mechaniczne, a także na procesy gnilne. Chroni zbiornik przed nadmiernym zużyciem i zapewnia mu doskonałe parametry użytkowe.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać na Państwa życzenie folie do stawów we wskazanych rozmiarach i o wymaganej grubości. Każda usługa uszczelniania stawu wyceniania jest indywidualnie, w zależności od budowy i wymiary zbiornika. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z biurem Fol-System.