Producent folii PVC

Produkcja folii hydroizolacyjnych – Fol-System

Witamy Państwa na stronie Fol-System.

Nasza firma działa na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się profesjonalną produkcją, sprzedażą oraz montażem folii hydroizolacyjnych (PVC). Materiały te znajdują zastosowanie we wszelkiego typu izolacjach przemysłowych, budowniczych i ogrodniczych.

Oferujemy m.in. folie do oczek i stawów, folie basenowe, a także geowłókniny, wzmacniające grunt i stabilizujące podłoże. Produkty, które wykorzystujemy w codziennej pracy, wykonywane są z surowców najwyższej klasy, niemal całkowicie podlegających recyklingowi. Dzięki temu, mają Państwo pewność zaufania firmie przyjaznej środowisku naturalnemu.

Obsługujemy Klientów Indywidualnych oraz Biznesowych. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: uszczelnianie zbiorników, zabezpieczanie fundamentów oraz terenów zielonych. Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo, odwiedzając zakładki ofertowe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą produkcji i montażu folii PVC zachęcamy do kontaktu z naszym biurem k Łodzi. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Specjaliści Fol-System dokonają indywidualnej wyceny Państwa zlecenia. Jesteśmy pewni naszych usług i produktów, dlatego też udzielamy na nie długoletniej gwarancji.

Zapraszamy!

O firmie Fol-System

Produkcją folii PVC zajmujemy się od 2016 roku. Nasze produkty sprzedajemy i montujemy na zlecenie Klientów Firmowych oraz Indywidualnych. Specjalizujemy się w montażu folii hydroizolacyjnych dla wszelkiego typu izolacji w przemyśle, budownictwie i ogrodnictwie.

Nasza folia to wyrób ekologiczny, wytwarzanym w 100% z surowców wtórnych. Produkt ten cechuje się o wiele większą wytrzymałością, niż materiały tradycyjne. Folia hydroizolacyjna nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i nie szkodzi środowisku. Naturalne właściwości folii sprawiają, że znajduje ona zastosowanie w basenach kąpielowych oraz oczkach i stawach zamieszkiwanych przez ryby i rośliny.

Zgrzewanie folii PVC odbywa się wyłącznie na najnowocześniejszym sprzęcie. W procesie tym stosujemy zgrzewarki automatyczne i ręczne, renomowanej szwajcarskiej firmy LEISTER. Folia hydroizolacyjna podlega łączeniu gorącym powietrzem w temperaturze 600°C, dzięki czemu otrzymujemy szczelne połączenie geomembrany. Produkowana przez nas folia PVC sprosta pełni Państwa oczekiwań!

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy poświęcili wiele czasu na uszczelnianie obiektów na terenie całej Polski oraz państw sąsiadujących. Dzięki temu, jesteśmy pewni naszych usług i produktów, na które udzielamy wieloletniej gwarancji.