Montaż oczek wodnych

Oczko wodne z folii czy gotowej formy? Oto jest pytanie! W tym celu coraz częściej wybierane są folie PVC. Formowane niecki bardzo często wykonane są nieestetycznie i wykazują podatność na zmiany temperatury. Poza tym są kosztowne, a ich z góry ustalony kształt mocno ogranicza możliwości kształtowania całej kompozycji.

Jednak oczko wodne z folii i formy gotowej mają jedną wspólną cechę – są trudne w montażu. Dlatego Fol-System przychodzi z pomocą, oferując profesjonalny montaż oczek wodnych z wysokiej jakości folii PVC.

Foliowe oczka wodne mogą być praktycznie dowolnej wielkości i kształtu. Dzięki specjalnym właściwościom polichlorku winylu, taka instalacja będzie odporna na promieniowanie UV i bardzo niskie temperatury.

Dlaczego warto postawić na folię produkcji Fol-System?

Odpowiedź jest prosta – bo to produkt wysokiej jakości. Wiele osób często wybiera najtańszą opcję z możliwych, tzw. folię tunelową, która nie spełnia żadnych norm i warunków do wykonania szczelnego oczka wodnego. Jest zbyt cienka, mało elastyczna i nie posiada odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jej żywotność to maksymalnie 2 lata. Tani produkt jest więc stratą pieniędzy, czasu i pracy włożonej w wykonanie kompozycji.