Montaż oczek wodnych

Stworzenie oczka wodnego w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej nie jest trudne, a daje wiele radości. Wykorzystuje się w tym celu gotowe formy lub specjalne folie. Ta druga możliwość jest wykorzystywana coraz częściej ze względu na swoje liczne zalety. Formowane niecki bardzo często wykonane są nieestetycznie i wykazują podatność na zmiany temperatury. Poza tym są kosztowne, a ich z góry ustalony kształt mocno ogranicza możliwości aranżacyjne inwestora.

Jednak oczko wodne z folii i formy gotowej mają jedną wspólną cechę – wymagają uważnego i profesjonalnego montażu. Dlatego Fol-System przychodzi z pomocą, oferując swoje wysokiej klasy usługi w zakresie montażu oczek wodnych z wysokiej jakości geomembrany PVC.

Oczka wodne z folii PCV – trwałość i bezpieczeństwo

Foliowe oczka wodne mogą być praktycznie dowolnej wielkości i kształtu. Dzięki specjalnym właściwościom polichlorku winylu, taka instalacja będzie odporna na promieniowanie UV i bardzo niskie temperatury. Fol-System gwarantuje precyzję w przeprowadzeniu wszystkich prac oraz wykorzystanie najwyższej jakości geomembrany przeznaczonej do tego typu zadań.

Stosowana przez nas folia PVC to produkt wysokiej jakości. Wiele osób przy konstrukcji zbiorników ogrodowych często wybiera najtańszą opcję z możliwych, tzw. folię tunelową, która nie spełnia żadnych norm i warunków do wykonania szczelnego oczka wodnego. Jest ona zbyt cienka, mało elastyczna i nie posiada odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jej żywotność to maksymalnie 2 lata. Tani produkt jest więc stratą pieniędzy, czasu i pracy włożonej w wykonanie kompozycji. Stworzone przez nas oczko wodne będzie nie tylko zachwycać wyglądem, ale też trwałością. Dodatkowo wykorzystywana folia jest ekologiczna, co nie stwarza zagrożenia dla organizmów żyjących w zbiorniku i wokół niego czy też dla właściwości gleby.