Producent hydroizolacyjnych folii PVC – o firmie

Fol-System  zajmuje się produkcją folii PVC od 2016 roku. Nasze produkty sprzedajemy i montujemy na zlecenie Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych. Specjalizujemy się w montażu folii PCV o właściwościach hydroizolacyjnych dla przemysłu, budownictwa i ogrodnictwa.

Folia PCV  naszej produkcji jest w stu procentach ekologiczna. Nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić użytkownikom basenu czy roślinności w oczkach wodnych i stawach. Produkt ten cechuje się o wiele większą wytrzymałością niż materiały tradycyjne. Oferujemy zarówno folie idealnie sprawdzające się w przydomowych aranżacjach ogrodowych (basenowe, do oczek wodnych, stawów itp.), jak i produkty, dzięki którym możliwa jest izolacja posadzek i fundamentów w obiektach budowlanych, placów, parkingów, tarasów i innych konstrukcji.

Profesjonalne usługi – montaż folii izolacyjnych

Dopełnieniem naszej oferty są usługi montażowe. Proponujemy profesjonalne wsparcie przy hydroizolacji różnego rodzaju obiektów – zarówno przemysłowych czy budowlanych, jak i ogrodowych. Zajmujemy się uszczelnianiem różnego typu zbiorników wodnych, regeneracją basenów, bierzemy udział w pracach budowlanych na dużą i małą skalę. Zapewniamy staranne wykonanie każdego zlecenia.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy poświęcili wiele czasu na uszczelnianie obiektów na terenie całej Polski oraz państw sąsiadujących. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych usług i produktów, na które udzielamy wieloletniej gwarancji.