Klient indywidualny

Folie izolacyjne pod wymiar

Folie izolacyjne pod wymiar to nasza specjalna oferta dla klientów indywidualnych. Główną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że wybrane u nas folie PVC są dostosowane dokładnie do Państwa potrzeb – pod względem grubości, wymiaru i kształtu. Zamówienie folii izolacyjnej pod wymiar to jeszcze większa gwarancja zabezpieczenia i izolacji, dzięki dokładnemu pokryciu całego zbiornika.

Firma Fol-System oferuje najwyższej jakości ekologiczną folię izolacyjną wykonaną z bezpiecznego i trwałego polichlorku winylu, który poddawany jest recyklingowi.

Nie tylko produkujemy i sprzedajemy wysokogatunkowe produkty, ale także świadczymy usługi profesjonalnego montażu oczek wodnych, stawów czy folii do basenów. Wiedza i doświadczenie naszej kadry pozwalają na sprawną i dokładną instalację zgodną z obowiązującymi zasadami.

Geowłóknina – specjalistyczne podkłady pod folie

Podstawowe funkcje podkładów z geowłókniny to stabilizacja, wzmacnianie, wyrównanie i izolacje podłoża. Świetnie sprawdzą się podczas układania kostki brukowej, budowie podjazdów, zbiorników wodnych rekreacyjnych i przemysłowych, parkingów. Geowłóknina to także świetny wybór przy zabezpieczaniu brzegów rzek czy skarp.

Geowłóknina są świetnym zabezpieczeniem podłoża i dodatkowym wzmocnieniem dla folii hydroizolacyjnych. Chroni je przed nierównościami terenu i jego ostrymi elementami jak np. kamienie, które mogą uszkodzić konstrukcję. Prócz tego podkłady z geowłókniny zapobiegają tzw. zamulaniu wody, poprawiają nośność gruntów i wydłużają czas użytkowania danego obiektu. Co ważne, nie mają szkodliwego wpływu na środowisko i jakość wody.

Podkłady z geowłókniny produkcji Fol-System wykonane są z geosynentycznych materiałów. Cechują się wysokimi walorami izolacyjnymi i wytrzymałościowymi.

Uszczelnianie i foliowanie basenów

Wykonujemy uszczelnienia i foliowanie basenów dla Klientów Indywidualnych – właścicieli prywatnych basenów otwartych znajdujących się na ogrodach, posesjach itd. Stosowana przez nas hydroizolacyjna folia PVC nadaje się idealnie do ochrony zbiorników wodnych, zabezpieczając je przed bakteriami, promieniowaniem UV, przeciekaniem wody oraz poszczególnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zachęcamy do kontaktu z biurem Fol-System, w celu poznania szczegółów naszej działalności. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, dokonując orientacyjnej wyceny. Liczymy na owocną współpracę.

Wszystkim zainteresowanym polecamy również nasze inne usługi. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem podkładów pod folię z geowłókniny.

Hydroizolacyjna folia do stawów

Usługa uszczelniania

Dzięki nowoczesnej hydroizolacyjnej folii do stawów produkcji Fol-System uszczelnicie Państwo swój przydomowy zbiornik szybko, skutecznie i na lata. Naturalne właściwości folii sprawiają, że jest ona przyjazna dla otoczenia – nie szkodzi rybom, roślinom ani żadnym innym elementom ekosystemu. Jest gruba, a zarazem elastyczna co gwarantuje idealne zabezpieczenie stawu.

Dodatkowo nasza hydroizolacyjna folia do stawów jest odporna na szkodliwe działanie pogody, uszkodzenia mechaniczne, a także na procesy gnilne. Chroni zbiornik przed nadmiernym zużyciem.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać na Państwa życzenie folie do stawów we wskazanych rozmiarach i o wymaganej grubości. Każda usługa uszczelniania stawu wyceniania jest indywidualnie, w zależności od budowy i wymiary zbiornika. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z biurem Fol-System.

Montaż oczek wodnych

Oczko wodne z folii czy gotowej formy? Oto jest pytanie! W tym celu coraz częściej wybierane są folie PVC. Formowane niecki bardzo często wykonane są nieestetycznie i wykazują podatność na zmiany temperatury. Poza tym są kosztowne, a ich z góry ustalony kształt mocno ogranicza możliwości kształtowania całej kompozycji.

Jednak oczko wodne z folii i formy gotowej mają jedną wspólną cechę – są trudne w montażu. Dlatego Fol-System przychodzi z pomocą, oferując profesjonalny montaż oczek wodnych z wysokiej jakości folii PVC.

Foliowe oczka wodne mogą być praktycznie dowolnej wielkości i kształtu. Dzięki specjalnym właściwościom polichlorku winylu, taka instalacja będzie odporna na promieniowanie UV i bardzo niskie temperatury.

Dlaczego warto postawić na folię produkcji Fol-System?

Odpowiedź jest prosta – bo to produkt wysokiej jakości. Wiele osób często wybiera najtańszą opcję z możliwych, tzw. folię tunelową, która nie spełnia żadnych norm i warunków do wykonania szczelnego oczka wodnego. Jest zbyt cienka, mało elastyczna i nie posiada odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jej żywotność to maksymalnie 2 lata. Tani produkt jest więc stratą pieniędzy, czasu i pracy włożonej w wykonanie kompozycji.

Oferta folii PVC dla Klientów Indywidualnych

Ważną część odbiorców naszych produktów stanowią Klienci Indywidualni, dysponujący zbiornikami wodnymi – basenami, oczkami bądź stawami – znajdującymi się na terenie prywatnych działek i posesji.

Z naszą pomocą dokonają Państwo uszczelnienia i foliowania stawu czy basenu oraz montażu oczka wodnego od podstaw. Mamy też doświadczenie w wykonywaniu podkładów pod folię z geowłókniny oraz dostarczaniu gotowych folii do wykładania oczek wodnych – pod wymiar, na indywidualne życzenie.

Poza Klientami Indywidualnymi, dysponujemy szeroką ofertą folii PVC dla Klientów Biznesowych. Szczegóły w odrębnej zakładce.