Uszczelnianie zbiorników przemysłowych – produkty i usługi dla Klientów Biznesowych

Nasza firma podejmuje współpracę z Przedstawicielami Biznesowymi w kwestii dostarczania folii PVC, służącej uszczelnianiu zbiorników olejowych, retencyjnych, przeciwpożarowych, a także oczyszczalni ścieków. Wykonujemy izolację parkingów podziemnych, fundamentów, kanałów stacji diagnostycznych, lodowisk czy placów złomowisk.

Uszczelnianie zbiorników retencyjnych i nie tylko – nasze produkty

Hydroizolacja jest bardzo istotnym działaniem zabezpieczającym w przemyśle. Nasze folie świetnie przylegają do najbardziej wymagającego i trudnego podłoża, co pozwala na skuteczne ograniczenie ewentualnych przecieków. Są odporne na szkodliwe warunki pogodowe w przeciwieństwie do popularnych glinianych polepów, które kurczą się przy wysokich temperaturach i tracą swoje właściwości ochronne. Uszczelnianie zbiorników i innych konstrukcji z użyciem produktów Fol-System to gwarancja skuteczności przez cały okres eksploatacji.

Poza działaniami stricte przemysłowymi podejmujemy się zadań z zakresu architektury krajobrazu, polegających na uszczelnianiu stawów, oczek wodnych, zabezpieczaniu basenów i tarasów. Oferujemy folie do zbiorników wodnych, które sprostają każdemu zadaniu.

Nasze usługi obejmują uszczelnianie zbiorników takich jak:

  • zbiorniki retencyjne,
  • zbiorniki do podlewania,
  • zbiorniki skrzynkowe,
  • zbiorniki p.poż,
  • a także stawy, oczka wodne, baseny.

W naszej ofercie znajduje się również folia olejoodporna. Zapewnia ona izolację przed wodą i wilgocią, jest trudnozapalna i odporna na substancje oleiste oraz żrące. Idealnie przylega nawet do nierównego podłoża. Folia posiada Atest Higieniczny, Deklarację Zgodności (WE Nr 06/ZW/10) i Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji (WE 1488-CPD-0101). Dzięki swoim właściwościom umożliwia m.in. uszczelnianie kanału samochodowego w stacjach diagnostycznych i warsztatach, świetnie nadaje się także do zastosowania na stacjach benzynowych, zapewniając izolację olejoodporną placów.

Klientom Biznesowym proponujemy także usługę montażu zbiorników skrzynkowych firm Wavin i Rehau.