Uszczelnianie zbiorników przemysłowych

Produkty i usługi dla Klientów Biznesowych

Nasza firma podejmuje współpracę z Przedstawicielami Biznesowymi w kwestii dostarczania folii PVC, służącej uszczelnianiu zbiorników olejowych, retencyjnych, przeciwpożarowych, a także oczyszczalni ścieków. Wykonujemy izolację parkingów podziemnych, fundamentów, kanałów stacji diagnostycznych, lodowisk czy placów złomowisk.

Hydroizolacja jest bardzo istotnym działaniem zabezpieczającym w przemyśle. Nasze folie świetnie przylegają do najbardziej wymagającego i trudnego podłoża, co pozwala na skuteczne ograniczenie ewentualnych przecieków. Są odporne na szkodliwe warunki pogodowe w przeciwieństwie do popularnych glinianych polepów, które kurczą się przy wysokich temperaturach i tracą swoje właściwości ochronne. Nasze folie są gwarancją skuteczności przez cały okres eksploatacji.

Stacjom benzynowym oferujemy folię olejoodporną. Zapewnia ona izolację przed wodą i wilgocią, jest trudnozapalna i odporna na substancje oleiste oraz żrące. Idealnie przylega nawet do nierównego podłoża. Folia posiada Atest Higieniczny, Deklarację Zgodnośc (WE Nr 06/ZW/10) i Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji (WE 1488-CPD-0101).

Klientom Biznesowym proponujemy także usługę montażu zbiorników skrzynkowych firm Wavin i Rehau.

Poza działaniami stricte przemysłowymi podejmujemy się zadań z zakresu architektury obrazu, polegających na uszczelnianiu stawów, oczek wodnych, zabezpieczaniu basenów i tarasów.