Hydroizolacja

Folie przemysłowe

Hydroizolacja jest bardzo ważna w każdym obiekcie i budynku. Bez niej wilgoć i woda dostawałyby się do środka bez większego problemu, a to z kolei skutkowałoby powstaniem zacieków, pleśni i niebezpiecznych grzybów. Aby się przed tym ustrzec i zapewnić budynkowi –ale także i sobie- pełną ochronę, warto zdecydować się na folie przemysłowe hydroizolacyjne, które zdobywają coraz większą popularność.

Izolacyjne folie przemysłowe są rozwiązaniem atrakcyjnym cenowo, a przy tym bardzo skutecznym. Wykonane są z PCV o bardzo dużej gęstości, co wpływa na ich elastyczność, wysoką odporność mechaniczną i chemiczną oraz szczelność nawet przy dużym ciśnieniu wody.

Są stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wysokiej jakości uszczelnienie zbiorników przemysłowych lub izolacja fundamentów. Miękkie materiały PVC nadają się idealnie do poziomego izolowania ław fundamentowych, murłat czy ścianek działowych. Ponadto, znajdują użytek w przemyśle paliwowym jako folie olejo-bitumoodporne, służące do budowy i modernizacji stacji paliw.

Nasze folie przemysłowe to niezawodne materiały o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych, dostępne w różnych wymiarach, możliwe do łączenia przy pomocy techniki zgrzewania. Polecamy!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą folii do oczek i stawów.