Hydroizolacja folią przemysłową – izolacja posadzek, placów itp.

Hydroizolacja jest bardzo ważna w każdym obiekcie i budynku. Bez niej wilgoć i woda dostawałyby się do środka bez większego problemu, a to z kolei skutkowałoby powstaniem zacieków, pleśni i niebezpiecznych grzybów. Aby się przed tym ustrzec i zapewnić budynkowi lub dowolnemu obiektowi pełną ochronę przed wilgocią, warto zdecydować się na wysokiej klasy folie przemysłowe hydroizolacyjne, które zdobywają coraz większą popularność. Dzięki nim możliwa jest zarówno izolacja posadzek w budynkach, jak i placów, parkingów oraz innych konstrukcji.

Skuteczna hydroizolacja placów i posadzek – właściwości folii z PCV

Izolacyjne folie przemysłowe są rozwiązaniem atrakcyjnym cenowo, a przy tym bardzo skutecznym. Wykonane są z PCV o bardzo dużej gęstości, co wpływa na ich elastyczność, wysoką odporność mechaniczną i chemiczną oraz szczelność nawet przy dużym ciśnieniu wody.

Folie olejoodporne

Są stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wysokiej jakości uszczelnienie zbiorników przemysłowych lub izolacja fundamentów. Miękkie materiały PVC nadają się idealnie do poziomego izolowania ław fundamentowych, murłat czy ścianek działowych. Ponadto znajdują użytek w przemyśle paliwowym jako folie olejoodporne i olejo-bitumoodporne służące do budowy i modernizacji stacji paliw.

Nasze folie przemysłowe do izolacji placów, posadzek i fundamentów to niezawodne materiały o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych, dostępne w różnych wymiarach, możliwe do łączenia przy pomocy techniki zgrzewania. Dzięki temu można je wykorzystać w niemal każdych warunkach. Polecamy!