Folie do oczek wodnych i stawów

 

Folie do oczek wodnych i stawów wykonane z PCV są jednym z najlepszych zabezpieczeń tych zbiorników i kryją w sobie wiele zalet.

Przede wszystkim folie PCV firmy Fol-System wykonane  są z materiałów ekologicznych. To oznacza, że nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na wzrost roślinności i organizmów żyjących w oczku wodnym czy stawie. Charakteryzuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie, przebicia, czy rozciąganie związane z naturalną zmianą ukształtowania podłoża.  Dzięki precyzyjnej metodzie zgrzewania folii jest bardzo szczelna i elastyczna.

Dodatkowo folie do oczek wodnych i stawów Fol-System są łatwe w montażu oraz odporne na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury – nie zmieniają pod ich wpływem swojego kształtu ani też nie tracą swoich właściwości.

Nasza folia do oczek wodnych i stawów zapewnia pełną ochronę nawet przez kilka sezonów ciągłego użytkowania. Tym samym unikamy przykrej konieczności odnawiania oczka wodnego po każdej przebytej zimie, oszczędzając czas i pieniądze.

Przy zakupie folii należy pamiętać o dokładnym dopasowaniu jej wymiarów do wielkości zbiornika wodnego. W razie problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji – nie tylko pomożemy wybrać odpowiedni rozmiar folii, ale także oferujemy usługę montażu dla klientów indywidualnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!