Folia do oczek wodnych i stawów

Folie do oczek wodnych i stawów wykonane z PCV są jednym z najlepszych zabezpieczeń tych zbiorników i posiadają wiele zalet. Nasza oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości produkty, które odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Przede wszystkim folie PCV firmy Fol-System wykonane  są z materiałów ekologicznych. To oznacza, że nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na wzrost roślinności i organizmów żyjących w oczku wodnym czy stawie. Charakteryzuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie, przebicia, czy rozciąganie związane z naturalną zmianą ukształtowania podłoża.  Dzięki precyzyjnej metodzie zgrzewania folii jest ona bardzo szczelna i elastyczna, zapewniając niezawodne uszczelnianie zbiorników o różnych kształtach, właściwościach i przeznaczeniu.

Trwała izolacja – nowoczesna folia do stawów

Folie do oczek wodnych i stawów Fol-System są łatwe w montażu oraz odporne na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury – nie zmieniają pod ich wpływem swojego kształtu ani też nie tracą swoich właściwości.

Nasza folia do oczek wodnych i stawów zapewnia pełną ochronę nawet przez kilka sezonów ciągłego użytkowania. Tym samym unikamy przykrej konieczności odnawiania oczka wodnego po każdej przebytej zimie, oszczędzając czas i pieniądze.

Przy zakupie folii należy pamiętać o dokładnym dopasowaniu jej wymiarów do wielkości zbiornika wodnego. W razie problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji – nie tylko pomożemy wybrać odpowiedni rozmiar folii, ale także oferujemy usługę montażu dla klientów indywidualnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!