Folie basenowe

Folie basenowe są rozwiązaniem zyskującym coraz większą popularność. Można je stosować w basenach prywatnych i publicznych o dowolnych gabarytach. Sprawdzą się zarówno przy nowoczesnych, jak i starszych konstrukcjach basenów – bez względu na ich kształt. W użyciu folii basenowej nie ma więc praktycznie żadnych ograniczeń.

Oferowany przez nas produkt to także gwarancja zabezpieczenia przed mikroorganizmami, promieniowaniem UV, otarciami, zadrapaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki grubej, zwartej strukturze i świetnej elastyczności nasza folia basenowa idealnie przylega do dna i ścian zbiornika, gwarantując idealną szczelność.

Nowoczesne folie basenowe – wygodne i praktyczne

Folie basenowe powoli wypierają powszechnie używane kafelki. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na łatwość utrzymania i wysokie walory użytkowe tak wykończonego zbiornika. Folia ta, podobnie jak folia do oczek wodnych, jest łatwa w pielęgnacji dzięki gładkiej powierzchni, jej kolory są zdecydowanie trwalsze, a wymiana i montaż dużo prostsze, szybsze i tańsze. Jedyne, o czym należy pamiętać przy foliowaniu basenu, to podłoże, które powinno być pozbawione ostrych elementów i odpowiednio zabezpieczone, najlepiej za pomocą geowłókniny.

Wszystkie nasze folie są ekologiczne i nie zawierają szkodliwych związków. Dzięki łatwiej pielęgnacji są bardzo higieniczne, a duża wodoszczelność zapobiega przed przedostaniem się do gleby chlorowanej wody. To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie zarówno estetykę, jak i względy praktyczne.