Folie basenowe

Folie basenowe są rozwiązaniem zyskującym coraz większą popularność. Można je stosować w basenach prywatnych i publicznych, małych oraz dużych gabarytów. Sprawdzą się zarówno przy nowoczesnych, jak i starszych konstrukcjach basenów oraz bez względu na ich kształt. W użyciu folii basenowej nie ma żadnych ograniczeń.

Jej zastosowanie to także gwarancja zabezpieczenia przed mikroorganizmami, promieniowaniem UV, otarciami, zadrapaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki grubej, zwartej strukturze i świetnej elastyczności nasza folia basenowa idealnie przylega do dna i ścian zbiornika, gwarantując idealną, bo stuprocentową, szczelność.

Folia do basenu powoli wypiera powszechnie używane kafelki. Nic w tym dziwnego. Jest łatwa w pielęgnacji dzięki gładkiej powierzchni, jej kolory są zdecydowanie trwalsze, a wymiana i montaż dużo prostsze, szybsze i tańsze. Jedyne, o czym należy pamiętać przy foliowaniu basenu, to podłoże, które powinno być pozbawione ostrych elementów i odpowiednio zabezpieczone, najlepiej trwałym podkładem z geowłókniny.

Wszystkie nasze folie są ekologiczne i nie zawierają szkodliwych związków. Dzięki łatwiej pielęgnacji są bardzo higieniczne, a duża wodoszczelność zapobiega przed przedostaniem się do gleby chlorowanej wody.